Історія закладу освіти

До 1975 року в селі Розкішна працювали колгоспні майдани. Їх було шість: на «Гуральні», по вулиці Садовій, на «Замшах», «Лисій горі», «Півнівській горі», «Качурі». Працювали у весняно-літній період. Туди приводили дітей різного віку. Харчування було одноразовим – обід. Дітей доглядали звичайні жінки, в яких були свої малі діти і їм нараховувалися колгоспні трудодні.

В мальовничому селі Розкішна 1978 році розпочалося будівництво дошкільного закладу. А в 1981 році побудований двоповерховий дитячий ясла-садок на 90 місць з розширенням літніх павільйонів на 180 місць. Побудований на кошти Розкішнянського колгоспу імені ХХІІ з’їзду КПРС. Головою колгоспу був Нечипоренко Петро Микитович.

Будував дитячий заклад Ставищенський міжколгоспбуд (керуючий Бабушкін Ігор Іванович).

Завідуючою ясла-садком у 1979 році було призначено Довгалюк Тетяну Феодосіївну, яка очолювала дитячий садок до 2006 року.

У лютому 1981 року при допомозі завідуючого Ставищенським Рай ВНО Мізіна В.Ф. було придбано обладнання та м’який і твердий інвентар для дитячого садка.

У реконструкції з покрашення приміщень та опалювально-водної системи приймав участь голова виконкому Розкішнянської сільської ради Сітко Йосип Станіславович та генеральний директор Київмістбуд, наш односельчанин, Завгородній Михайло Петрович. Перша група дітей була укомплектована з 25 дітей, а вихователем малечі була Сизоненко Н.Т.

Дитячий заклад працював з 10,5-годинним режимом дня.

21 квітня 1981 року було укомплектовано чотири групи. У цьому ж році згідно рішення Ставищенського райвиконкому дитячий ясла-садок було передано з балансу колгоспу на баланс Розкішнянської сільської ради і підпорядковано Ставищенському Рай ВНО. Встановлений порядковий номер (№4) та присвоєно назву «Світлячок».

Першими вихователями були Коберник С.Ф., Вергун Л.М., Борута С.Ю., Джужик В.П., Білецька О.А., Єрошкіна Л.Є., музичний керівник – Курінна Ж.В., старша медсестра – Швець В.О., а пізніше Коваль В.С., помічниками вихователів – Гаврильченко Г.В., Мусієнко Г.В., Головата Л.П., Пацеля Г.В.

Першою посаду завідуючого господарством очолила Бондарець Надія Василівна, яка працює і на даний час. Продукти харчування завозила, зберігала, видавала Хмара Ніна Петрівна. А зараз цю роботу виконує Островська Тамара Іванівна. Смачні страви з перших днів відкриття садочка готує кухар п’ятого розряду Бовикіна Марія Георгіївна, їй допомагає кухар Вілінська Лариса Іванівна та підсобний робітник Тисячна Тамара Петрівна. Чистоту постільної білизни з перших днів і по даний час підтримує машиніст із прання білизни – Вілінська Ліда Олексіївна.

За ці роки в нашому дитячому садку працювали вихователями Волошкевич (Безупречна) Т.Д., Лучкань С.І., Біднюк В.Ф., Василенко Р.М., Червінець В.В., Яцюк Н.О., Бецман Л.П., Бабієнко А.Є., Лобецька Р.А., Мигалега С.П., Романченко Л.М., Цимбал Л.О.,Швець Г.І., Лейбук Л.Є., Гриненко М.Д., помічниками вихователів – Коломієць Г.К., Легеза Г.О., Крук Н.В., музичний керівник – Новосад Л.М., Загоруй В.О.

В період перебудови настали важкі часи для дитячого садка: зменшилася кількість дітей, відчувалася гостра нестача фінансової підтримки від держави, а також виникла необхідність скоротити одну групу і частину працівників в 1997 році.

У зв’язку з виходом на пенсію завідуючої Т.Ф. Довгалюк, 26 лютого 2006 року завідуючою дитячим садком було призначено Яцюк Надію Омельянівну.

Але життя йде вперед, народжуються діти. І в 2008 році за підтримки голови сільської ради Марченко А.А. було відкрито четверту групу.

Чистоту й порядок в закладі освіти сумлінно підтримують помічники вихователів – Скиба Ірина Володимирівна, Гриненко Ірина Юріївна, Мацола Лариса Яківна, Материкіна Наталія Юріївна, Тисячна Ольга Яківна. За здоров’ям дітей, якістю продуктів та санітарними умовами слідкує старша медична сестра Бабич Алла Юріївна. За облік продуктів харчування твердого та м’якого інвентаря, заробітну плату відповідає бухгалтер дитячого садка Кирилюк Світлана Миколаївна.

Територію дитячого садка тримає в чистоті Тищенко Василь Миколайович. А державне майно охороняє сторож Бондарець Іван Петрович.

Музичні розваги, святкові виступи готує музичний керівник Пекельна Світлана Миколаївна.

На даний час в садку виховується 85 дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi